Drzewo genealogiczne Sienkiewiczowie.pl

Drzewo genealogiczne Sienkiewiczowie.pl

Opisując rodzinne dokumenty czy zdjęcia nie sposób pominąć drzewa genealogicznego. To taka tablica z przodkami czy potomkami. Wykres, ujmowany właśnie w graficzną formę drzewa.

Do stworzenia Drzewa Rodziny wykorzystałem portal MyHeritage. Jest pewnie wiele innych, ale ten wydał mi się przyjazny w obsłudze i posiadający dość duże możliwości. Po wykupieniu pakietu premium uzyskałem dostęp do wszystkich funkcji portalu. I tam powstaje Drzewo Sienkiewiczowie.pl

I dlatego postanowiliśmy z Tatą podzielić informacje. Na tym blogu będę opisywał różne dokumenty czy historie, zaś na MyHeritage Tato (jak webmaster) podaje fakty o członkach rodziny: daty życia, ślubów, dzieci, miejsca urodzin, śmierci. Każdej osobie staramy się przypisać zdjęcie. Gdy robię ten wpis w Drzewie jest już 191 osób, ale istnienia niektórych z nich jedynie się domyślamy. Ale prace wciąż trwają. Zobacz zresztą sam.

Jedną z opcji jest tworzenie ładnych graficznie drzew poszczególnych osób. Próbkę zamieściłem w obrazku tytułowym wpisu.

Link do drzewa umieściłem także na stałe na pasku po prawej stronie. Każdego członka rodziny zapraszam do zapoznania się z tym Drzewem. Jeżeli nie masz pełnego dostępu napisz do mnie, a prześlę odpowiedni link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na górę